м. Хмельницький вулиця Пілотська 1

Про нас

IMG_6992

Міська комунальна аптека «Віола» (далі – «Підприємство») є комунальним унітарним комерційним підприємством, створеним відповідно до розпорядження Хмельницької міської адміністрації від 29.03.1994р. № 719 на базі відокремленої частини комунальної власності територіальної громади м. Хмельницького. Власником Підприємства є територіальна громада міста Хмельницького, в особі Хмельницької міської ради, ідентифікаційний код – 33332218, місцезнаходження: Україна. 29013, Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Гагаріна. буд. З (далі – «Власник») Підприємство є правонаступником всіх прав та обов’язків Міської міжлікарняної аптеки.
Виконавчий комітет Хмельницької міської ради є органом, який виконує функції органу управління господарською діяльністю в межах та обсягах визначених законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Чому ми працюємо саме з вами ?

Підприємство є юридичною особою, має відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в установах банку, круглу печатку, кутовий та інші штампи зі своїм найменуванням та ідентифікаційним кодом. Підприємство набуває прав юридичної особи з дня його державної реєстрації у встановленому законом порядку. Підприємство від свого імені виступає у господарських, цивільних та адміністративних правовідносинах з юридичними та фізичними особами, набуває майнових прав та несе обов’язки, виступає позивачем та відповідачем у судах загальної юрисдикції. Господарському та Адміністративному судах, несе відповідальність за результати своєї господарської діяльності.

Основна спеціалізація підприємства – забезпечення населення, установ охорони здоров’я, інших установ, підприємств та організацій лікарськими засобами, предметами санітарїі, гігієни і догляду за хворими та іншими предметами аптечного асортименту. Роздрібна реалізація лікарських засобів та виробів медичного призначення з аптек та аптечних пунктів, відпуск лікарських засобів закладам охорони здоров’я, іншим підприємствам та організаціям. Виготовлення ліків в умовах аптеки з наступною їх реалізацією закладам охорони здоров’я та населенню.

Дякуюємо за ваш відгук